Právě vyšlo

Pánské kravaty

24. 7. 2013, 14:05 | Diskuze (0)
Luxusní kravaty

24. 7. 2013, 14:09 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Úzké kravaty
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Úzké kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Úzké kravaty

Úzké kravaty

24. 7. 2013, 14:13

Není kravata jeko kravata. A neliší se jen v barvách, odstínech, vzorech. Dokonce i kravata může mít různý střih. Široká, úzká, dlouhá, kratší? Jakou vybrat? Přejete si být in? V tom případě rozhodně sáhněte po kravatě úzké!

Jak poznat úzkou kravatu?

Standardní šířka kravat je 8 až 9 centimetrů. Pokud byste si vzali kravatu ještě širší, věřte, že už budete působit tak trochu retro nebo spíš archaicky. Naopak kravata užší vám zajistí maximálně trendy vzhled. Takzvané slim kravaty prostě letí. Jsou navíc nejen moderní, ale i praktické. Užší kravatu snadněji uvážete, uzel bude mít pravedelný tvar.

Jak měřit kravatu?

Rozhodli jste se pořídit si úzkou kravatu? Správně, jdete totiž s módou. Jak ale poznat tu správnou šířku? Jak se vlastně kravata měří? Jednoduše stačí, když najdete nejširší místo a zjistíte rozměr mezi nejvzdálenějšími body. Klasika je něco mezi 8 a 9 centimetry. Velmi moderní jsou kravaty o něco užší. Ale pozor, nic se nemá přehánět. Obecně byste neměli jít pod 6 centimetrů, aby vaše kravata působila dostatečně decentním a luxusním dojmem. Existují sice knitted ties, tedy pletené kravaty o šířce kolem 5 centimetrů, ty ale nemusí slušet každému. Navíc vyžadují sladění s oblekem, košilí a dalšími doplňky. Pokud ale máte dost sebevědomí a smyslu pro kombinování klidně sáhněte i po takovém kousku.

Materiály kravat

Kravaty se vyrábějí nejčastěji z mikrovlákna, polyesteru či hedvábí. V případě, že jste se rozhodli pro kravatu úzkou, je ideální variantou hedvábí. Působí velmi luxusně. Navíc se nemačká. Oceníte tak nejen vzhled, ale i praktičtější věci – kravatu uvážete během okamžiku, uzel bude vypadat dokonale a navíc se nebude povolovat, pokud si to nebudete přát.

Vzory na úzké kravatě

Úzká kravata snese v podstatě jakýkoli vzor i barvu. Asi nejčastěji narazíte na kravaty proužkované. Šikmé pruhy se totiž na poněkud menší ploše ideálně vyjímají. Pokud potřebujete doplněk v podobě kravaty k pestřejší košili či obleku, doporučujeme sáhnout po kravatě jednobarevné.
Zobrazení: 29817 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 496,- Kč
Detail