Právě vyšlo

Úzké kravaty

24. 7. 2013, 14:13 | Diskuze (0)




Pánské kravaty

24. 7. 2013, 14:05 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Svatební kravaty
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Svatební kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Svatební kravaty

Svatební kravaty

24. 7. 2013, 14:15

Svatební oblek se dá velice elegantně a decentně doplnit stylovou kravatou nebo extravagantním motýlkem. Kravata je jednoznačně oblíbenější a žádanější většinou mužské populace. Správně sladit kravatu s košilí a svatebním oblekem není jednoduchá záležitost.

Druhy svatebních kravat

Existuje velké množství kravat. Jedná se o jednobarevné nebo vícebarevné svatební kravaty. Dále jsou na výběr se vzorkem nebo matné či lesklé. Šířky kravat také poléhají módním trendům. Formální oblečení vyžaduje spíše užší kravatu a také oblíbenější. Ke klasickému svatebnímu obleku lépe padne kravata v klasickém stylu. Kravata by neměla být tedy příliš široká a ani příliš úzká.

Základní pravidla při výběru svatební kravaty

Jedním ze základních pravidel je barevné sladění kravaty s barvou košile. Bílá košile je slavnostní a také se k ní hodí celé množství druhů kravat. Dá se tedy vybírat z různých vzorů a barev. Při výběru té nejvhodnější kravaty se musí brát také na zřetel vzorek na obleku. K výraznému vzoru se jednoznačně vždy lépe hodí jednobarevná kravata bez vzoru. Jedním z posledních hitů svateb je celkové sladění barvy kravaty ženicha se svatební kyticí nevěsty. Naprosto dokonale působí celkové barevné sladění svatby a tedy nevyjímaje svatební kravaty ženicha.

Slavnostní a elegantní bílá svatební kravata

K bílé svatební košili se také hodí kravata v bílé barvě. Bílé kravaty se tak často nenosí a vypadají vždy velice elegantně s nádechem luxusu a stylovosti. Eleganci vždy vládne jednoduchost a střídmost. Toto pravidlo obzvláště platí při výběru té nejkrásnější a nejelegantnější svatební kravaty. Výraznější vzory na kravatách se hodí spíše k jiným neformálním příležitostem.

Jak správně uvázat svatební kravatu

Existuje mnoho druhů vázaní kravat. Krásně uvázat kravatu není jednoduchou záležitostí. Mezi nejznámější patří uzel Windsor a poloviční Windsor. Uzel Manhattan a křížový uzel jsou další dvě varianty vázání kravat. Krásně uvázaná kravata je jedním z těch nejsprávnějších kroků k té dokonalé eleganci každého muže. Svatební kravaty se tedy jednoznačně odlišují od klasických kravat pro každodenní nošení do práce. Jiný styl kravaty také vyžaduje slavnostní návštěva koncertu nebo divadla.
Zobrazení: 30340 Hodnocení:



Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 360,- Kč
Detail