Právě vyšlo


Luxusní kravaty

24. 7. 2013, 14:09 | Diskuze (0)


Úzké kravaty

24. 7. 2013, 14:13 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Správná délka kravaty
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Správná délka kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Správná délka kravaty

Správná délka kravaty

24. 7. 2013, 14:17

Kravata patří ke každému pánskému obleku a neměla by tedy chybět v žádném mužském šatníku. Špatný výběr kravaty spolu se špatnou délkou může někdy znamenat nepříjemný módní přehmat spolu se společenským faux pass. Výraznější a sytější barvy s leskem se hodí ke společenským příležitostem.

Mužská elegance

Kravatu by si měli také muži vybírat s ohledem ke svému typu. Kravaty jasných barev se hodí k tmavovlasým mužům. Temnějším odstínům by měli dát přednost blonďáci. Kravata s drobnými puntíky vypadá formálně, ale na druhé straně také elegantně. Jednobarevnou kravatou nikdy nic nezkazíte. Ideální a správná délka kravaty je, když se špička kravaty dotýká spony pásku.

Modrá kravata na důležitá jednání ve správné délce

Barva kravaty by měla odpovídat významu vašeho obchodního jednání a modrá kravata je přímo ideální pro dobrou komunikaci. Červená kravata padne sebevědomým mužům, kteří si ji umí perfektně zavázat a tak zvýraznit svoji osobnost. Nesmějí také zapomínat na jedno pravidlo a tím je správná délka kravaty.

Správná délka černé kravaty ke všem příležitostem

Černá vázanka je absolutně univerzální. Hodí se k mnoha nejrůznějším příležitostem. De facto s černou vázankou nic nezkazíte a měla by být také součástí pánského šatníku. Pokus se vydáte na nějakou společenskou akci, tak by vaše kravata měla ladit s barevným provedením partnerčiných šatů. K proužkovanému obleku se jednoznačně hodí jednobarevná kravata nebo vázanka s decentním proužkem.

Kouzlo kravat se vzory a s dokonalou délkou

Kašmírové vzory kravat dávají mužů jednoznačně punc smyslu pro styl spolu s módou. Tento styl kravaty se také hodí ke slavnostním příležitostem. Základní pravidlem je, že se musí hodit kravata ke košili. A nejlépe, když si barevné sladění vyzkoušíte před plánovanou akcí. Různé kravaty si hodíte na předloktí již oblečené košile a budete mít hned jasno, která kravata padne nejlépe ke košili. Podstatné je také dokonalé zavázání kravaty spolu se správnou délku, která má svá striktní pravidla. Výběr materiálu kravaty hraje také dost podstatnou roli. Nejkvalitnější kravaty jsou jednoznačně ty hedvábné a 100 % bavlněné.
Zobrazení: 50376 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 496,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail