Právě vyšlo


Úzké kravaty

24. 7. 2013, 14:13 | Diskuze (0)


Kravaty 2013

5. 9. 2013, 15:50 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Seznam článků
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Seznam článků poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, boh... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, vel... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v r... (Zobrazit více)


Hedvábné kravaty

Hedvábné kravatyHedvábné kravaty se řadí standardně mezi tradiční a také zároveň mezi nejoblíbenější mezi mnoha muži. Dají se nosit k mnoha nejrůznějším příležitostem. Vyrábějí se z potištěného nebo tkaného hedvábí. Jedná se tedy o jedny z nejkvalitnějších kravat.


Kravaty 2013

Kravaty 2013Kravata se řadí k základním doplňkům mnoha mužů. Dokonalý šatník každého moderního muže by neměl postrádat kravaty které letí v příslušném roce. Kravaty 2013 je tím nejdokonalejším a také nejlepším typem, jak se orientovat v současných trendech kravat.


Kravata jako vánoční dárek

Kravata jako vánoční dárekVymýšlet tipy na vánoční dárky není nikdy příliš brzy. Především pokud se jedná o vánoční dárek pro muže. Originální dárek pro manžela či dědečka, to je vždycky tak trochu oříšek... Co takhle třeba kravata? Krásný a zároveň praktický dárek.


Kravaty České Budějovice

Potřebujete si koupit novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete tisíce různých kravat s různými vzory. Kravaty České Budějovice vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní hedvábné kravaty, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barvách, nejoblíbenější jsou červené a černé kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty České Budějovice!

Kravaty Plzeň

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho internetového obchodu, ve kterém najdete tisíce odlišných kravat s odlišnými vzory. Kravaty Plzeň vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barvách, nejoblíbenější jsou černé a zelené kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Plzeň!

Kravaty Karlovy Vary

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete tisíce odlišných kravat v odlišných barvách. Kravaty Karlovy Vary vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní hedvábné kravaty, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barevných variantách, nejprodávanější jsou zelené a fialové kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Karlovy Vary!

Kravaty Ústí nad Labem

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete spousty různých kravat s různými vzory. Kravaty Ústí nad Labem vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barevných variantách, nejoblíbenější jsou modré a růžové kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Ústí nad Labem!

Kravaty Liberec

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete desítky různých kravat v různých barvách. Kravaty Liberec vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barevných variantách, nejoblíbenější jsou zelené a fialové kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Liberec!

Kravaty Hradec Králové

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete tisíce odlišných kravat v odlišných barvách. Kravaty Hradec Králové vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barvách, nejprodávanější jsou červené a černé kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Hradec Králové!

Kravaty Pardubice

Potřebujete si koupit novou kravatu? Využijte služeb našeho internetového obchodu, ve kterém najdete stovky různých kravat s různými vzory. Kravaty Pardubice vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barvách, nejprodávanější jsou zelené a fialové kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Pardubice!

Kravaty Jihlava

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete spousty různých kravat s odlišnými vzory. Kravaty Jihlava vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní hedvábné kravaty, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barvách, nejpopulárnější jsou zelené a fialové kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Jihlava!

Kravaty Brno

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete tisíce odlišných kravat v odlišných barvách. Kravaty Brno vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barvách, nejprodávanější jsou červené a černé kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Brno!

Kravaty Olomouc

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho internetového obchodu, ve kterém najdete stovky odlišných kravat s odlišnými vzory. Kravaty Olomouc vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barevných variantách, nejpopulárnější jsou červené a žluté kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Olomouc!

Kravaty Ostrava

Potřebujete novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete tisíce různých kravat s různými vzory. Kravaty Ostrava vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barevných variantách, nejoblíbenější jsou zelené a fialové kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Ostrava!

Kravaty Zlín

Potřebujete si koupit novou kravatu? Využijte služeb našeho internetového obchodu, ve kterém najdete desítky odlišných kravat s různými vzory. Kravaty Zlín vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barvách, nejpopulárnější jsou černé a zelené kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Zlín!

Kravaty Praha

Potřebujete si koupit novou kravatu? Využijte služeb našeho e-shopu, ve kterém najdete spousty různých kravat v různých barvách. Kravaty Praha vám dopravíme až k vašim dveřím. Prodáváme samozřejmě i luxusní kravaty z hedvábí, které potěší i jako dárek. Naše produkty nabízíme v mnoha různých barevných variantách, nejoblíbenější jsou modré a růžové kravaty. Nakupujte v našem obchodě kravaty Praha!

Správná délka kravaty

Správná délka kravatyKravata patří ke každému pánskému obleku a neměla by tedy chybět v žádném mužském šatníku. Špatný výběr kravaty spolu se špatnou délkou může někdy znamenat nepříjemný módní přehmat spolu se společenským faux pass. Výraznější a sytější barvy s leskem se hodí ke společenským příležitostem.


Svatební kravaty

Svatební kravatySvatební oblek se dá velice elegantně a decentně doplnit stylovou kravatou nebo extravagantním motýlkem. Kravata je jednoznačně oblíbenější a žádanější většinou mužské populace. Správně sladit kravatu s košilí a svatebním oblekem není jednoduchá záležitost.


Úzké kravaty

Úzké kravatyNení kravata jeko kravata. A neliší se jen v barvách, odstínech, vzorech. Dokonce i kravata může mít různý střih. Široká, úzká, dlouhá, kratší? Jakou vybrat? Přejete si být in? V tom případě rozhodně sáhněte po kravatě úzké!


Luxusní kravaty

Luxusní kravatyOblek, košile, kravata. To vše značí, že se hodláme účastnit významné společenské události, čeká nás důležité obchodní jednání, pracovní schůzka. Chceme vypadat seriózně, působit sebevědomě. Luxusní kravata je správným doplňkem.


Pánské kravaty

Pánské kravatyVzhled člověka vypovídá mnoho o jeho povaze i aktuální náladě. Přejeme si jistě už na první pohled působit sebevědomě, vyrovnaně, prostě v pohodě. Především pokud vyrážíme do společnosti. Napříkad pánská kravata může leccos prozradit.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 360,- Kč
Detail