Právě vyšlo

Kravaty 2013

5. 9. 2013, 15:50 | Diskuze (0)


Hedvábné kravaty

23. 9. 2013, 14:14 | Diskuze (0)


Pánské kravaty

24. 7. 2013, 14:05 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Luxusní kravaty
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Luxusní kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Luxusní kravaty

Luxusní kravaty

24. 7. 2013, 14:09

Oblek, košile, kravata. To vše značí, že se hodláme účastnit významné společenské události, čeká nás důležité obchodní jednání, pracovní schůzka. Chceme vypadat seriózně, působit sebevědomě. Luxusní kravata je správným doplňkem.

Sáhněte po luxusu

Luxusní hedvábná kravata, decentní vzor, správně zvolená barva a odstín, to vše o vás už na první pohled bude říkat, že máte vkus, smysl pro detail. Materiál hraje při výběru pánské kravaty nečekaně důležitou roli. Právě hedvábí je ve srovnání napříkad s mikrovláknem či polyesterem trefou do černého. Nepomačká se během toho, kdy si budete kravatu uvazovat a samotný uzel bude mít perfektní podobu.

Luxus a střízlivost

Pod pojmem luxus si rozhodně nepřestavujeme přehnaně, až nevkusně okázalé a nápadné doplňky, šperky. Naopak. V případě kravaty vsaďte na kvalitní materiál a decentní vzor. Na příklad pruhované kravaty jsou velmi vhodnou volbou. Mezi černými, šedými, hnědými, tmavě modrými proužky se bude skvěle vyjímat nádherně i zlatá, stříbrná nitka. Celek působí velmi elegantně, decentně, ale zároveň neotřele a originálně. Zvlášť když design kravaty podtrhnete například zlatou sponou nebo stříbrnými manžetovými knoflíčky. Luxusní kravata by měla ladit i se sponou na opasku.

Luxus pro oba

Že máte smysl pro krásu a pro detail dáte všem jasně najevo, pokud se sladíte v páru. Není nutné, abyste na ples či bál vyrazili oba v rudé, modré, zelené,… Buďte nápadití. Dáma v červené róbě? Pán s luxusní červenou kravatou. Žena ve třpytivých večerních šatech? Pánská kravata s jemným zlatým proužkem postačí k tomu, aby okolí jasně poznalo, kdo k sobě patří. Sladit kravatu ženicha se svatebními šaty nevěsty je téměř nutnost. Využijte faktu, že svatební salóny s touto skutečností v podstatě počítají a kravatu v potřebném odstínu rovnou nabízejí.

Doplňky ke kravatě

Luxusní kravaty se často nabízejí ve zvýhodněných setech i s kapesníčkem do obleku ve stejném designu nebo napříkad se sponou a manžetovými knoflíčky. Takový nákup vám v mnohém usnadní to, abyste působili dokonale v každičkém detailu.
Zobrazení: 29641 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 360,- Kč
Detail