Právě vyšlo


Pánské kravaty

24. 7. 2013, 14:05 | Diskuze (0)


Úzké kravaty

24. 7. 2013, 14:13 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Kravata jako vánoční dárek
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Kravata jako vánoční dárek poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Kravata jako vánoční dárek

Kravata jako vánoční dárek

24. 7. 2013, 16:47

Vymýšlet tipy na vánoční dárky není nikdy příliš brzy. Především pokud se jedná o vánoční dárek pro muže. Originální dárek pro manžela či dědečka, to je vždycky tak trochu oříšek... Co takhle třeba kravata? Krásný a zároveň praktický dárek.


Pro pány kravata

Muži ocení originální a především praktický dárek. Na rozdíl od žen pod vánočním stromkem rádi najdou něco, co opravdu využijí. Kravata je právě z tohoto důvodu naprosto ideálním tipem na dárek pro manžela, dědečka, bratra, přítele, syna. Obrovská variabilita pánských kravat umožní obdarovat muže jakéhokoli věku, vyhovět jeho vkusu, oblíbené barvě a podobně.

Kravata pro každého

Kravaty se liší barvami, odstíny, vzory, dokonce i střihy – respektive šířkou, délkou. Díky tomu lze vybrat vhodnou variantu pro každého. Velmi moderní jsou například slim, tedy úzké kravaty. Jejich šířka i v tom nejširším místě nepřesahuje 7 centimetrů. Trendy pletená nebo hedvábná kravata jistě pod vánočním stromkem potěší manžela, bratra, syna. Pokud potřebujete tip na dárek pro dědečka, sáhněte spíše po kravatě klasické standardní šířky kolem 8 centimetrů. Co se vzoru týká, šikmými proužky jistě nic nepokazíte. Stříbrná či zlatá nitka působí luxusně. Jednobarevné kravaty jsou velmi decentní, lze je kombinovat i s pestřejšími košilemi, které mají v oblibě mladší generace mužů.

Vánoční dárek bez práce

Pokud vás nebaví balit vánoční dárky, inspirujte se dárkovými sadami kravat. Objednejte dárkové balení, které obsahuje například kravatu i kapesníček do kapsičky ve stejném odstínu. A navíc manžetové knoflíčky jako bonus. Manželovi usnadníte kombinování, sobě ušetříte práci s balením dárku. A nejen to. Dárková balení a sady jsou i cenově velmi výhodné.

Není kravata jako kravata

Pokud si nejste jisti, jaký vkus například dědeček či kamarád má, obdarujte ho sadou kravat různých barev či odstínů. Sám si bude moci vybrat tu ideální na příležitost, na kterou se chystá. Decentnější na pracovní schůzku, luxusní na ples a klidně trochu extravagantní na letní párty. Sadou kravat coby vánočním dárkem nic nepokazíte.
Zobrazení: 29723 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 360,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail