Právě vyšlo

Svatební kravaty

24. 7. 2013, 14:15 | Diskuze (0)


Kravaty 2013

5. 9. 2013, 15:50 | Diskuze (0)


Hedvábné kravaty

23. 9. 2013, 14:14 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Pánské kravaty
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Pánské kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Pánské kravaty

Pánské kravaty

24. 7. 2013, 14:05

Vzhled člověka vypovídá mnoho o jeho povaze i aktuální náladě. Přejeme si jistě už na první pohled působit sebevědomě, vyrovnaně, prostě v pohodě. Především pokud vyrážíme do společnosti. Napříkad pánská kravata může leccos prozradit.

Vyberte si správnou kravatu

Pokud se chystáte na společenskou akci, obchodní jednání, pracovní schůzku, jistě si dáváte záležet na výběru správného oblečení. Nezapomeňte při tom myslet i na doplňky, detaily, maličkosti. Právě jejich správná volba a sladění o vás vypoví, že máte vkus. U pánů je důležitou součástí kravata. Kdy se hodí jednobarevná, proužkovaná? Kdy sáhnout po úzké? Jaká je vlastně správná dékla pánské kravaty?

Není kravata jako kravata

Pánské kravaty se samozřejmě liší především barvami, vzory. Vedle toho, že je na vás, jakou barvu či odstín máte v oblibě, je na místě zvážit kombinaci zvoleného modelu s oblekem, košilí, dalšími doplňky. Například sponou, botami a páskem, manžetovými knoflíčky. Z výběru kravaty se rázem stává věda. Obecně je možné tvrdit, že vzhledem k tomu, že kravatou se pánové zdobí na společenštější události, platí pravidlo, že méně je v tomto případě vlastně více. Sáhněte tedy při výběru po střízlivějších vzorech, decentních barvách a nemůžete nic pokazit.

Kombinujte kravatu a košili

Pánské kravaty v pestřejších barvách nebo například divočejších vzorů perfektně oživí jednobarevnou košili či oblek. Nebojte se na sebe sebevědomě upozornit poněkud nápadnou pánskou kravatou. Máte rádi veselé barvy? Dopřejte si je v podobě kravaty. Myslete ale na to, že by takto výrazný módní doplněk měl doladit váš celkový vzhled. Neměl by si tedy konkurovat s podobně nápadným opaskem, botami, natož pak pestrými vzory na košili. Originalitu kravaty je naopak doporučováno podtrhnout například kapesníčkem v obleku stejné barvy. Pořiďte si ho zároveň s kravatou ve zvýhodněném setu.

Slaďte se

Pánská kravata může prozradit nejen to, že máte perfektní smysl pro detail, ale dokonce i to, ke komu patříte. Vaše drahá polovička jistě ocení, když barva, odstín, vzor kravaty bude ladit s jejími večerními šaty.
Zobrazení: 33188 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 360,- Kč
Detail