Právě vyšlo

Svatební kravaty

24. 7. 2013, 14:15 | Diskuze (0)


Úzké kravaty

24. 7. 2013, 14:13 | Diskuze (0)


Kravaty 2013

5. 9. 2013, 15:50 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Kravaty » Hedvábné kravaty
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Hedvábné kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Hedvábné kravaty

Hedvábné kravaty

23. 9. 2013, 14:14

Hedvábné kravaty se řadí standardně mezi tradiční a také zároveň mezi nejoblíbenější mezi mnoha muži. Dají se nosit k mnoha nejrůznějším příležitostem. Vyrábějí se z potištěného nebo tkaného hedvábí. Jedná se tedy o jedny z nejkvalitnějších kravat.


Přednosti hedvábných kratav

Tyto kravaty vyrobené z přírodního materiálů vynikají celou řadou předností oproti jiným typům kravat. Předně samotný materiál je velice příjemný na dotek. Nezpůsobují žádné alergické reakce, což je jedním z největším bonusů tohoto typu pánských kravat. Vyrábějí se také kravaty z umělého hedvábí, které nikterak nepokulhává za kvalitou kravat vyrobených z ryze přírodního hedvábí.

Charakteristické rysy hedvábných kravat

Hedvábné kravaty vynikají celou škálou charakteristických rysů. Charakteristický je pro vysoký lesk. Další z velkých předností pro jejich časté nošení je jejich nemačkavost. Moderní muži u kterých vyžaduje jejich profese každodenní nošení kravaty dávají vždy přednost vysoce kvalitním kravatám vyrobeným z hedvábí. Tyto kravaty představují dokonalý styl. Jsou také vysoce odolné proti pošpinění a poničení. Tkané hedvábné kravaty stojí jednoznačně na nejvyšším stupni kvality kravat. K dokonalému a kvalitnímu pánskému obleku patří také vysoce kvalitní stylová kravata vyrobená z toho nejprestižnějšího materiálu.

Hedvábné kravaty pro dny všední i sváteční

Hedvábné kravaty nepostrádají svůj osobitý styl a vkus. Jsou vhodné pro každodenní nošení, ale také pro slavnostní příležitosti. Odlehčené typy pánských obleků dokonale doplňují také potištěné hedvábné kravaty. Jednobarevné kravaty představují zaběhlou klasiku. Originálně a také luxusně vypadají jiné typy hedvábných kravat.

Dokonalý dojem s hedvábnou kravatou

Pakliže si přeje některý muž udělat patřičný dojem, tak vždy volí jedině hedvábnou kravatu. Nemusí se pouze omezovat na jednobarevnou. Jedinečný dojem také může také vyvolat skvěle ladící kravata v puntíkovaném nebo proužkovaném provedení. Hedvábná kravata je doplněk bez kterého se neobejde žádný dokonalý a moderní pánský šatník. Styloví muži volí vždy pouze kvalitu.
Zobrazení: 27985 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1699/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 360,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail